Webové stránky na míru

Webové stránky jsou vaší prezentací v online světě a současně nákupním místem. Nepodceňujte je! Vytvoříme vám webovky na klíč. Jejich výkon budeme průběžně sledovat a optimalizovat díky jasným konverzním cílům.

Z návštěvníků webů děláme zákazníky.

S kompletním servisem

Webové stránky dodáváme na klíč včetně hostingu, průběžného vývoje a aktualizace obsahu. Poskytujeme také doménový servis a správu e-mailového serveru. Vyhovují nám větší projekty, ale umíme vyjít vstříc i menším firmám a živnostníkům.

Výkon webu průběžně zvyšujeme jeho optimalizací a prací s obsahem.

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Nejste naši rukojmí

Webové stránky zásadně navrhujeme v open source systémech umožňujících případnou budoucí změnu dodavatele.

Složitější weby kódujeme v redakčním systému Drupal, protože patří k celosvětově nejlepším a nejrozšířenějším systémům s velkou komunitní podporou. Většina modulů, které se používají jsou zdarma, platíte pouze za naši práci - jejich konfiguraci. Rozhraní pro editaci obsahu je skutečně komfortní a lze jakkoliv přizpůsobit. Drupal is The best!

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Web jako klíčový nástroj propagace

Zapřáhneme internet do práce pro vás! 

Je jedno, zda navrhneme nový web anebo redesignujeme stávající. V obou případech se zaměříme na výkon. Důraz proto klademe na pečlivou přípravu a sběr dat, které musí nutně předcházet samotnému návrhu řešení. 

Grafika a programing přijdou na řadu později. Jsou totiž odpovědí na otázku Jak?

Nejprve však musíme znát odpovědi na otázky Co? a Proč?

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Dobrá zpráva pro menší projekty

Nepotřebujete vždy platit programátora.

Zkuste MVP (minimum viable product): pronájem hotového řešení, na kterém si ověříte, zda jsou vaše představy o webu správné. Za minimální vstupní částku můžete mít relativně rychle k dispozici funkční web kde můžete soustředit pouze na jeho obsah a propagaci.

Jakmile si ověříte, co je pro vás perspektivní, můžete časem přejít k robustnímu řešení na míru.

Drag-and-drop systémy jsou samozřejmě univerzální, a tak je potřeba počítat s jejich omezenou funkcionalitou. Jako trvalé řešení je můžeme doporučit pouze pro menší weby (např. pro živnostníky a řemeslníky). 

Máme vyzkoušeno: Solidpixels (Renax, Purdom) a MioWeb (Ingers, Demlgroup). 

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Web je základním kamenem on-line marketingu

Nasazením webových stránek do provozu by naše práce končit neměla. Bez efektivní propagace a dalšího vývoje můžete mít z nového webu sice hřejivý pocit, ale vašemu podnikání to příliš nepomůže.

Klíčovým pojmem v internetové reklamě je tzv. konverze. Tou může být nákup v e-shopu, odeslaný poptávkový formulář, e-mailový nebo telefonický kontakt s vaším obchodním oddělením anebo i určitá doba strávená na vašem webu. Jednoduše – je to splněný cíl, pro který je váš web navržen.  

Proto se při návrhu webových stránek budeme v prvé řadě zajímat o váš business a vaši současnou i zamýšlenou propagaci na internetu.

Nahoru

Naši významní klienti

Společnosti, pro které jsme udělali nejvíc práce.