Switchio

Klient
MONET+
Realizace
01/2021 - 02/2021
Služby

programing vč. správy obsahu

Pro společnosti Switchio, která je divizí společnosti MONET+, jsme realizovali programing redesignovaných webových stránek včetně kompletního naplnění obsahem.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Switchio

Projekt je ukázkou služby, kterou naše agentura umí také zajistit. To znamená implementaci zpracovaného designového návrhu dodaného klientem do desktopové i responzivní verze, export a datovou optimalizaci grafických prvků, překlopení a nastylování textového obsahu.

Těžištěm práce je však konfigurace webové databáze, administračního rozhraní pro editory stránek a tvorba HTML a CSS šablon pro jednotlivé typové komponenty a stránky webu.

Výsledkem je funkční web připravený ke spuštění pod doménou klienta a k dalšímu vývoji.

Prohlédněte si webové stránky

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Switchio

Další projekty

Zbrusu nová advokátní kancelář pod vedením elegantní dámy obdržela logo a vizuální styl, v němž se odráží řada aspektů spojených s osobností...
Případová studie
Kancelář OEAV.CZ reprezentuje již od roku 1998 rakouský alpský svaz Alpenverein v České republice. Služby spojené se členstvím a pojištěním...
Krkonoše umí být doslova pohádkové a vítaná cílová skupina rodin s dětmi si jistě redesign tematické microsite zaslouží.
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný