Reklamní grafika tiskoviny a DTP

Profesionální grafické studio.

Navrhujeme inovativní grafiku v kombinaci s intuitivním a profesionálním layoutem tak, aby propagační tiskoviny, brožury a katalogy vždy byly pro vaši firmu významným krokem kupředu. Věříme, že grafický design je více než jen estetika. Využíváme fotografií, ilustrací a typografie pro prodej myšlenek, produktů a služeb.

Na rozdíl od grafiků pracujících na volné noze jsme vám k dispozici každý pracovní den a nápaditá řešení hledáme v širším kolektivu. Naplno využíváme synergie různých profesí v našem týmu.

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Firemní (merkantilní) tiskoviny

Obvykle první místo pro nové logo a firemní grafiku.

Množina používaných firemních tiskovin se s nástupem elektronické komunikace poněkud zúžila. Nijak se však nemění důraz na kvalitně zapracovaný vizuální styl a celkovou kulturu firemní tištěné komunikace. 

Velkým tématem dneška je výroba tiskovin v malých nákladech. Kvalita digitálního tisku se sice markantně vylepšuje, v řadě parametrů tato technologie však srovnání s ofsetovým tiskem nesnese. Otazníkem při malonákladu je vždy cena. 

Tiskárny v našem regionu máme zmapované, umíme si poradit (téměř) s každým zadáním.

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Brožury a katalogy

Tiskoviny mnohostrákové

Příprava a grafické zpracování katalogu je vždy časově náročná záležitost. Záhy se ukáže, jak je důležité, aby si grafik a klient lidsky sedli. Stráví spolu poměrně dost času, musí si navzájem rozumět. Neméně podstatné je, aby měl grafik dost zkušeností; aby byl schopen efektivně řešit nestandardní situace; aby byl dost rychlý v rutinních věcech a kreativní tam, kde je nápaditost přidanou hodnotou. Vzájemná souhra výrazně ovlivní váš rozpočet. 

Víme, o čem mluvíme.

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Letáky, plakáty, billboardy, etc.

Zkrátka tiskoviny reklamní

Zpracování návrhu reklamních tiskovin je pro nás grafiky vždy výzva. Zejména v této oblasti se může výrazně projevit kreativita. Jistěže v reklamě vzniká spousta nudných věcí. Ale to přece nemusí! Chtějte po nás to nejlepší, dejte nám prostor se ukázat. Bude to bavit i vaše zákazníky.

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Vyšlete vaši značku do světa

Roll-upy, textilní bannery, polepy dveří a výloh, reklamní předměty, navigační systémy, firemní vozy…

Teprve aktivní marketing uvede vaši značku i jednotlivé produkty na trh. Na našem týmu můžete nechat zpracování celé strategie on-line i off-line propagace. Nemáme však problém ani graficky zpracovat vaše zadání. 

Zajistíme také výrobu a případnou instalaci.

Fantazii se meze nekladou.

Nahoru

Naši významní klienti

Společnosti, pro které jsme udělali nejvíc práce.