Adresa a kontakty

V našem týmu získáváte oporu nejen pro vaše velké projekty, ale především pro každodenní práci.

Opti-mystic, reklamní agentura s.r.o., Kozí 684/8, 602 00 Brno

IČ: 04550129, DIČ: CZ-04550129

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 90575

Kde zaparkovat?

Zaparkovat můžete na ulici Rooseveltova (viz mapa) za prvních 30 minut zdarma a dále dle tarifu na parkovacím automatu. 

Pohodlnější a levnější (30 Kč/hod.) je využít podzemního parkování u Janáčkova divadla. Vyhnete se shánění drobných do automatu a nemusíte si hlídat čas předplaceného parkovného.

Od 1. 9. 2018 proběhla revoluce v systému parkování na území města Brna. Detailní podmínky jsou na webových stránkách.

Můžeme pracovat i pro vás.

Pošlete nám stručnou poptávku, obratem se vám ozveme zpět.

 

CAPTCHA
...
michal
jednatel společnosti, marketing, analytika

Ing. Michael Pokorný

Původním vzděláním strojař, srdcem horal. Obchod a marketing jsem vypiloval při vedení úspěšné outdoorové cestovní kanceláře. Následná kariérní trajektorie mně jednoznačně nasměrovala k vedení menších pracovních týmů a rozmanitých komerčních projektů.  Kde jinde tyto zkušenosti zhodnotit, než ve vlastní agentuře?

honza
SEO, on-line marketing, analytika

Jan Vyletěl

Mojí prací i zábavou je on-line marketing, SEO & PPC, což doplňuje nezbytný frmol v produkci.  Jsem rád, když se mi daří zapřáhnout technologie tak, aby sloužily klientovi (a ne naopak).  Pravidelně docházím do kanceláře i s našim maskotem, fenkou RR, Jenny.

pavel
grafický designer

Pavel Veselý

Maximální vyjádření, minimem prostředků už 23 let. Inspiraci a klid nacházím u své ženy, tří dětí, hudby, filmu, knih, umění v přírodě… . 

 

radek
webdesign, programming

Radek Šamšula

simona
grafička

Simona Fongus

Naučila jsem se klientovi naslouchat. Z našeho dialogu stačí pár vět, které jsou klíčové a já v tu chvili před sebou vidím hotový design. Tuto představu přenesu do reality a klient i já se těšíme ze společného díla. Kreativitu vnesu do každé zakázky. Zastávám názor, že není potřeba moc kudrlinek, stačí trefný nápad. Práci si užívám s horkou kávou na stole, svíčkami, hudbou ze sluchátek a naprostým klidem.

jana
SEO, analytika, copywriting

Jana Matoušková

Cenné dovednosti z vedení marketingu obchodní společnosti přenáším do své každodenní práce. Dělám, co mě těší. Vymýšlím strategie, tvořím a píši. Pracuji doma a myšlenky tříbím při běhu v lese. Na prvním místě je pro mě spokojený zákazník a trvalé partnerství.

tibor
grafik (spolupráce na vybraných projektech)

Tibor Valter

Specialista na vizuální styl a webdesign středně velkých projektů. Mám rád tvorbu v úzké spolupráci a na míru klientovi, analýzu si beru do parku k fontánce, skicuji v kavárně. Kvalitní řemeslo s douškem vtipu je pro mě neustálá výzva a cíl.

dejv
grafika, webdesign (spolupráce na vybraných projektech)

David Navrátil

Komerční grafikou se živím od roku 2000. S bývalým kolegou jsem založil Opti-mystic jako malé grafické studio v lednu 2011. Vždy mě bavila komplexní práce. Proto dnes fungujeme jako full-service agentura. Díky své bohaté praxi jsem připraven řešit vše od loga, přes tiskoviny až po webdesign.