Starosti s produkcí můžete pustit k vodě

Dopřejte si luxus kompletního marketingového servisu, díky kterému se můžete plně soustředit na to, čemu rozumíte nejvíc. Opti-mystic za vás zařídí tisk bannerů, výrobu reklamních předmětů, polep výloh i vozidel. Máme bohaté zkušenosti s organizací eventů a zajištěním veškerých souvisejících služeb

Váš čas je vzácný, využijte ho raději pro rozvoj vašeho podnikání. V řadě případů máme osvědčené dodavatele, kteří nám poskytují nezanedbatelné objemové slevy. 

Dáváme k dispozici i naše dlouhodobé zkušenosti s organizací závodů, festivalů, výstav a podobných eventů. Dokážeme vám tak poradit nejen v jejich účinné a efektivní propagaci.

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Digitální tisk, offset i velkoplošné formáty

Nedílnou součástí našich služeb je často i zajištění kvalitního tisku. Přestože nedisponujeme vlastní technologií, doporučíme vám optimální způsob výroby odpovídající požadovanému množství a zejména nárokům na kvalitu.

Dodáme vám také reklamní bannery, roll-upy, polepy aut i provozoven, světelnou reklamu, billboardy, plakáty, one-way vision fólie, řezanou grafiku, reflexní polepy, pískované fólie, samolepky, mesh bannery – síťoviny, navigační tabule, kappa desky, sandwich desky typu Dibond apod.  

Zhotovené výstupy vám dodáme na adresu určení. Je pro nás radostí zajistit také jejich instalaci.

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Jesenická 24 hodinovka

Že rádi vytáhneme ruce z klávesnice, dokazuje tato lehce extrémní akce organizovaná minimalisticky v pořadatelsky značně nepříznivých podmínkách.

Autorem myšlenky i hlavním organizátorem všech uplynulých ročníků je Michael Pokorný. Říká: Dokud se budeme v cíli každého ročníku dívat do radostí rozzářených očí zcela vyčerpaných závodníků, neměli bychom mít problém s naší motivací se zase znovu pustit do organizačního maratonu“.

Z pohledu marketingu a logistiky není u podobných závodů cílem zdaleka jen účinná a zajímavá propagace. Za organizací se mimo jiné skrývá především řada jednání se sponzory a partnery, budování komunity příznivců na sociálních sítích, evidence závodníků, ekonomika závodu, zajištění tratě včetně nezbytné komunikace s úřady, zajištění zdravotnického dohledu, instalace zázemí organizačního týmu, instalace reklamních nosičů partnerů závodu, realizace a zpracování fotografické dokumentace, publikování výsledků…

Důkladné plánování je v tomto případě výhodou. Co se v Brně nenaloží, na hřebeni hor už neseženeme.

Opti-mystic reklamní agentura a grafické studio

Cestovní ruch – jedeme v tom od r. 1997

S tímto odvětvím máme mnohaleté, opravdu intenzivní zkušenosti. Komunikace se zákazníky cestovních kanceláří, destinačních agentur a vůbec práce na projektech propojených s cestovním ruchem je proto naší silnou stránkou.

Zaujmout zákazníka na trhu s obřím převisem nabídky je lákavá výzva.

Nejlepších výsledků dosahujeme s klienty, s nimiž spolupracujeme dlouhodobě. Zejména proto, že marketing v cestovním ruchu má svou nesmlouvavou dynamiku určenou letní a zimní sezónou, sezónou veletrhů stejně jako komplikovanou sítí partnerských kanceláří a agentur.

Nezbytné je proto důkladně analyzovat, pracovat s rozpočtem, zabývat se detaily, podrobně plánovat v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Do nejbližší sezóny můžeme vykročit společně. Nebojte se vyžádat si osobní konzultaci - Ing. Michael Pokorný.

Ukázka práce pro CK MTM Tour, CK V-tour, CK Livingstone.

Nahoru

Naši významní klienti

Společnosti, pro které jsme udělali nejvíc práce.