Webdesign

Dodáváme webové stránky na klíč včetně hostingu, průběžného servisu a aktualizace obsahu. Budujeme složité weby, jednoúčelové reklamní microsite stejně jako navrhujeme optimální řešení pro menší zákazníky.

Kvalitní web je komplexní dílo, v němž grafická nápaditost hraje stejně důležitou roli jako uživatelská funkčnost a vnitřní struktura. Neméně podstatná je také optimalizace stránek s ohledem na váš on-line marketing, SEO, konverzní cíle a obchodní strategii vůbec.

Nasazením www stránek do provozu však naše práce nekončí. Bez promyšlené propagace a průběžného vývoje můžete mít z nového webu hřejivý pocit, ale vašemu podnikání příliš nepomůže. 

Systémy pro správu obsahu

Weby na míru tvoříme převážně v open source redakčním systému Drupal, jednom z nejlepších a nejrozšířenějších. Nabízíme kompletní správu: registrujeme doménu, weby provozujeme na vlastním odladěném webhostingu Savana, staráme se o provoz e-mailového serveru.

V případech, kdy uvažujeme o návrhu jednoduchých stránek pro malé podnikání, umíme zprovoznit i statické stránky bez redakčního systému anebo využít open source redakční systém Word Press či jiné, v dané situaci optimální řešení.

SEO, UX, Wireframe – jak tomu rozumět?

Výsledná použitelnost webu pro uživatele je průsečíkem mezi strategií, koncepcí, designem a vývojem. Jinými slovy, kardinální otázka webdesignu je: „Jak se koncoví uživatelé na webu chovají?

Vždy proto hledáme způsob, jak návštěvníkům webu umožnit intuitivní orientaci a přirozeně je směrovat k cílům vyhovujícím záměrům firmy.

Než se pustíme do grafického řešení stránek, důkladně analyzujeme účel webu, jeho konverzní cíle a firemní marketing. Teprve s důkladnou znalostí zadání navrhujeme strukturu celého webu a jednotlivých stránek. 

Grafika a programing jsou až posledním bodem seznamu.

Po spuštění webu do ostrého provozu na základě analýzy chování návštěvníků obsah a navigaci dále revidujeme.

Tvorba obsahu

Obsah webu v kontextu algoritmů internetových vyhledavačů stále roste. Stejně tak rostou i nároky publika, které si webové stránky prohlíží na různých zařízeních a současně vnímá i samotný grafický design a textový obsah.

Zcela samozřejmě proto zajišťujeme i copywritting, výběr a nákup fotografií anebo zhotovení originálních snímků naším profesionálním fotografem včetně postprodukce.

Online marketing

Samotné webové stránky jsou v principu jen jedním z nástrojů, se kterými v propagaci značky a firmy pracujeme. Aby se o nás potenciální zákazníci a obchodní partneři dozvěděli, musíme se jim vyrazit naproti.

Nahoru